talerz
liść
Kaszanki, kiełbaski i burgery to pozycje, które zyskały miano hitów na grilla. Pyszne, soczyste i skwierczące. Rozpalają wyobraźnię mięsożerców, kiedy tylko robi się cieplej. Jednak teraz wcale nie trzeba sięgać po mięso,
by cieszyć się jego smakiem.

Wystarczy wrzucić na ruszt roślinny kawałek od Dobrej Kalorii!
Dzięki nam możesz grillować tradycyjnie, a jeść roślinnie, bo nasze produkty nie odbiegają od swoich mięsnych pierwowzorów.
100% natury bez soi

Nasze produkty znajdziesz:

  • Auchan
  • Lidl
  • Kaufland
  • Carrefour
  • Intermarche
  • Polomarket
  • Makro
  • Stokrotka
kiełkikiełki
liść
Dobre bo smakuje jak mięso
burger

a jest totalnie roślinna.

pomarańczowa strzałka
Chcesz ograniczyć mięso lub jeść go mniej, ale nie wyobrażasz sobie grilla bez kaszanki, kiełbaski i burgera? Wrzuć na ruszt roślinne kawałki od Dobrej Kalorii, które wyglądają, pachną i smakują jak mięso, a do tego mają wysoką zawartość białka, witamin i minerałów.
Nasze kaszanki skwierczą na ruszcie, roślinne kiełbaski pięknie się rumienią, a soczysty roślinny burger na długo da Ci uczucie sytości.
Nasze dania są pożywne i proste w przygotowaniu, nic więc dziwnego, że przebojem wchodzą na grill!
Dobra bo szybka w przygotowaniu
Przygotowanie roślinnej kiełbaski, kaszanki albo burgera trwa tyle, co odsłuchanie naszego bezmięsnego kawałka. A jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze możesz z nich wysmażyć, to podsuwamy garść inspiracji:
papryka
Dobra bo z dobrych składników
Burgery i klopsy wytwarzane są z kiełków słonecznika Część  produktów powstaje z boczniaków
strzałka
strzałka
talerz
Część  produktów powstaje z boczniaków
Pomarańczowa strzałka
talerz
Nasze burgery i kaszanki jako jedyne na świecie wytwarzane są z kiełków słonecznika. Dlaczego akurat ten składnik? Bo kiełki to super żywność - zawierają wszystko, co najlepsze dla naszego organizmu i to w olbrzymich dawkach!
Są źródłem cynku, fosforu, magnezu, potasu, wapnia i żelaza. Proces kiełkowania sprawia, że zawarte w słoneczniku białko staje się łatwiej przyswajalne. Część z naszych produktów powstaje natomiast z boczniaków. Cenimy je za doskonałą mięsną strukturę, łatwo przyswajalne białko, a także świetny smak.
produkt produkt
Dobre bo pełne wartości
wysoka zawartość białka bez soi
bez soi wysoka zawartość białka
kebab
Dobre Kalorie odżywiają organizm i pozwalają mu funkcjonować na pełnych obrotach.
Wszystkie nasze roślinne produkty mają bardzo wysoką zawartość białka – w niektórych produktach nawet wyższą od wołowiny! Znajdziesz w nich również błonnik, żelazo, magnez, witaminy, a jednocześnie nie ma w nich ani grama soi, cholesterolu, konserwantów, barwników, glutaminianu czy fosforanów.
Dobre dla planety

Czy wiesz, że:

pomidor
Osoba na tradycyjne miesnej diecie odpowiada za emisje 7 kg CO, do atmosfery na dobe strzałka strzałka strzałka
Hodowla zwierzat odpowiada za emisje 18% gazow cieplarnanych wytwarzanych przez czrowieka strzałka strzałka strzałka
Wybierajac roslinnel positki zmniejszasz emisie CO, do atmosfery oraz ograniczasz zuzycie energii i wody. strzałka strzałka strzałka strzałka
Papierowy rekaw W peni nadaje sie do recyklingu. strzałka
Wyprodukowanie kilograma worowiny wymaga az 15 000 litrow wody. strzałka
Tyle tracisz na wziecie 250 prysznicow!
PRZYSZLOSC PLANETY TO... ROSLINY strzałka
Ponadto, 80% plastikowe tacki do naszych produktow roslinnych pochodzi z recyclingu.
widelec
pudełko
Dobra bo rodzina
Produkty roślinne od Dobrej Kalorii nie tylko są doskonałą propozycją dla całej rodziny, ale właśnie od niej się wywodzą. Nasze produkty powstają w polskiej, rodzinnej firmie zlokalizowanej w Częstochowie, w której pracuje już drugie pokolenie, a trzecie ochoczo włącza się w testowanie produktów.
Wszystkie wyroby przygotowujemy z niezwykłą dbałością, a żaden z nich nie pojawi się na rynku, dopóki nie zostanie przetestowany przez członków rodziny i naszych przyjaciół.

poznaj nas bliżej